אודות החברה ושירותיה

חברת "אפיק בנייה מתקדמת" הוקמה ע"י אפיק סרויה על מנת לספק ללקוחותיה שירותי בנייה באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בענף. החזון שלנו פשוט - לבנות עבור לקוחותינו בתים איכותיים וטובים, תוך ליווי צמוד ומקצועי לכל אורך התהליך בשילוב תודעת שירות ברמה גבוהה, שקיפות מלאה ובוודאות תקציבית. כל אלו יחדיו מעניקים ללקוחותינו חווית בנייה מסוג אחר.

קצת על ניסיוננו האישי

אפיק סרויה - בעל ניסיון רב וידע נרחב, בתחום הבנייה בכלל ובתחום הבנייה המתקדמת בפרט. ניהל וביצע עשרות פרוייקטים מורכבים בהצלחה ובשביעות רצון גבוהה של הלקוחות. לקראת סיום לימודי הנדסת בניין וקבלת תעודת הנדסאי בניין מדופלם.

לחברה ניסיון רב בביצוע פרויקטים של בנייה פרטית "בנה ביתך" ותוספות בנייה, כאשר מאחוריה עשרות לקוחות מרוצים.

"אפיק בנייה מתקדמת" הנה קבלן מורשה של מייטק (MITEK) – החברה המובילה בעולם בתחום הבנייה המתקדמת המבוססת על שלדי פלדה. שיתוף פעולה זה מעניק ללקוחותינו פיקוח ובקרה הנדסית שוטפת מטעם חברת מייטק, המספקת, עם גמר העבודה, ביקורת הנדסית בשטח  ותעודת אחריות על השלד ל-50 שנה.

בנוסף לשימוש בחומרי גלם איכותיים ותקניים, "אפיק בנייה מתקדמת" מפעילה בשטח צוותי עבודה מקצועיים ומיומנים, בעלי הסמכות מתאימות וזמינות תמידית לצורכי הלקוח.

לקוחותינו נהנים מספר יתרונות

  • בנייה מתקדמת, מהירה וירוקה
  • רמות גימור גבוהות ובקרת איכות ללא פשרות
  • התחייבות בכתב לתקציב הבנייה ועמידה בלוחות הזמנים
  • ליווי אישי לאורך התהליך, משלב הגשת ההיתר ועד קבלת המפתח
  • אמינות ושקיפות מלאה

הצטרפו גם אתם להצלחה

במהלך השנים האחרונות, נבנו ברחבי הארץ בתים רבים ותוספות בנייה בשיטה מתקדמת זו.  הצטרפו גם אתם לאלפי המשפחות המרוצות שבחרו לבנות את ביתם או להרחיבו בשיטת הבנייה המתקדמת.

לפרטים וליעוץ ראשוני